Legendarna mapa Mirage CS:GO

Legendarna mapa Mirage CS:GO

Jednym z najbardziej popularnych serwerów w naszej sieci serwerów CS:GO jest serwer Mirage 5v5, na którym gracze mogą doświadczyć niezapomnianej rozgrywki na jednej z najpopularniejszych map w historii CS:GO.

Mirek to jedna z najstarszych map w CS:GO, ale nadal jest bardzo popularna wśród graczy na całym świecie. Mapa ta jest znana z wyjątkowo ciekawego układu i złożonej struktury, która pozwala na wiele sposobów na wygranie rundy. To właśnie te cechy sprawiają, że mapa ta jest tak bardzo lubiana przez graczy.

Serwer Mirage 5v5 w naszej sieci serwerów csgo oferuje w pełni zoptymalizowaną rozgrywkę, co gwarantuje niski ping i szybkie ładowanie gry. Ponadto, serwer ten jest dostępny dla wszystkich graczy, którzy chcą doświadczyć najlepszej rozgrywki na mapie de_mirage.

Dołącz do naszej społeczności i graj na najlepszych serwerach csgo, w tym na serwerze de_mirage. Rozgrywaj rundy, zdobywaj punkty, a przede wszystkim ciesz się niezapomnianymi momentami podczas rozgrywki na tej wspaniałej mapie.

Nasze serwery

Sprawy związane z serwerami załatwisz na naszym discordzie.

Obrazek dla Wesprzyj nasz projekt

Wesprzyj nasz projekt

Wyślij nam coina na rozwój

Bonusy

TOP5 graczy tygodnia

downArrow

Bądź w TOP5 najlepszych graczy danego tygodnia i odbierz sowitą nagrodę! (Od 50 do 250 FC)

Najlepszy gracz miesiąca

downArrow

Zostań najlepszym graczem miesiąca i odbierz sowitą nagrodę! (+1000 FC)

Najlepszy gracz dnia

downArrow

Zostań najlepszym graczem dnia i odbierz sowitą nagrodę! (+100 FC)

Prefix na Steamie

downArrow

Dodaj do swojego nicku na Steamie prefix "fefeteam.pl" i odbieraj dodatkowe FEFECOINSY co dziesięć minut! (+5)

Polecaj nas znajomym

downArrow

Polecaj nas znajomym i odbieraj dodatkowe FEFECOINSY! Podaj swój kod referencyjny który znajdziesz w "moje konto" koledze lub koleżance a punkty zostaną automatycznie dodane do Twojego konta! Pamiętaj że kod można wpisać tylko podczas pierwszego logowania na stronie.

Linki