Serwery CS:GO - Rozgrywka na najwyższym poziomie

Serwery CS:GO - Rozgrywka na najwyższym poziomie

Serwery CS:GO stały się niezwykle popularne wśród graczy na całym świecie. Nasza sieć serwerów oferuje wspaniałą rozgrywkę w dwóch trybach: only awp oraz mirage 5v5.

Serwery only awp to idealna opcja dla graczy, którzy lubią grę na strzelbę wyborową. Ten tryb umożliwia graczom zdobycie punktów za trafienia z AWP, co z pewnością zadowoli doświadczonych strzelców.

Mirage 5v5 to tryb dla graczy, którzy lubią dynamiczną i intensywną rozgrywkę. W tej wersji CS:GO gracze walczą na jednej z najpopularniejszych map w grze, gdzie ich umiejętności będą wystawione na próbę.

Nasze serwery są utrzymywane na najwyższym poziomie, co gwarantuje stabilną i nieprzerwaną rozgrywkę. Ponadto, nasz system antycheat pomaga w zapobieganiu oszustwom i zagwarantuje uczciwą grę dla wszystkich graczy.

Dołącz do naszej społeczności i odkryj nieskończone możliwości, które oferują nasze serwery CS:GO. Zagraj w trybie only awp lub mirage 5v5 i zdobądź niezapomniane wrażenia z gry.

Nasze serwery

Sprawy związane z serwerami załatwisz na naszym discordzie.

Obrazek dla Wesprzyj nasz projekt

Wesprzyj nasz projekt

Wyślij nam coina na rozwój

Bonusy

TOP5 graczy tygodnia

downArrow

Bądź w TOP5 najlepszych graczy danego tygodnia i odbierz sowitą nagrodę! (Od 50 do 250 FC)

Najlepszy gracz miesiąca

downArrow

Zostań najlepszym graczem miesiąca i odbierz sowitą nagrodę! (+1000 FC)

Najlepszy gracz dnia

downArrow

Zostań najlepszym graczem dnia i odbierz sowitą nagrodę! (+100 FC)

Prefix na Steamie

downArrow

Dodaj do swojego nicku na Steamie prefix "fefeteam.pl" i odbieraj dodatkowe FEFECOINSY co dziesięć minut! (+5)

Polecaj nas znajomym

downArrow

Polecaj nas znajomym i odbieraj dodatkowe FEFECOINSY! Podaj swój kod referencyjny który znajdziesz w "moje konto" koledze lub koleżance a punkty zostaną automatycznie dodane do Twojego konta! Pamiętaj że kod można wpisać tylko podczas pierwszego logowania na stronie.

Linki